Kariera

Kancelaria adwokata Łukasza Dubickiego świadczy kompleksowe usługi prawne dla Klientów biznesowych, spełniające najwyższe profesjonalne standardy. Jeżeli chcesz do nas dołączyć – aplikuj.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Prawnik

Zakres zadań:

  •  identyfikowanie i rozwiązywanie problemów prawnych Klientów kancelarii we współpracy z Zespołem adwokatów oraz radców prawnych,
  • przygotowanie projektów pism, opinii prawnych, dokumentów korporacyjnych oraz umów,
  •  zastępstwo procesowe,
  •  aktywne merytoryczne wsparcie prawników kancelarii.

Od kandydatów oczekujemy:

  • doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej, przy obsłudze klientów biznesowych lub jako prawnik wewnętrzny w firmie budowlanej lub deweloperskiej
  • praktycznej znajomości prawa cywilnego i gospodarczego
  • znajomości procedury cywilnej;
  •  znajomość procedury administracyjnej i prawa nieruchomości będzie dodatkowym atutem
  • umiejętności tworzenia i opiniowania umów oraz formułowania pism procesowych
  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
  • umiejętności pracy w zespole, odpowiedzialności za powierzone zadania, wielozadaniowości, dobrej organizacji pracy, zaangażowania w wykonywane zadania.

Oferujemy:

  • atrakcyjne modele wynagrodzenia, bez ograniczenia górnej kwoty
  • zatrudnienie w oparciu o uzgodnioną formę współpracy,
  • możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w obszarze obsługi prawnej biznesu,
  • stabilne zatrudnienie i możliwość stałej współpracy z prężnie rozwijającą się firmą,
  • dobrą atmosferę pracy w młodym energicznym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: kancelaria@dwadwokaci.com, w tytule maila wpisując numer referencyjny: Pr/DW/012/2020